• Všetkovedko

Celoslovenská súťaž o titul najmúdrejšieho medzi najbystrejšími VŠETKOVEDKO patrí na základných školách medzi najobľúbenejšie a to nielen medzi deťmi, ale aj medzi učiteľmi. Je špecifická svojím zameraním. Nevyžaduje podrobné vedomosti z jedného predmetu, ale prepojenie všetkého, s čím sa deti doteraz v škole alebo v rodine stretli a čo sa naučili. Deti získavajú v súťaži aj nové skúsenosti pre ďalšie štúdium a aj pri rôznych testovaniach – čítanie s porozumením, prácu s testom a odpoveďovým hárkom.

V tomto školskom roku sa do súťaže zapojilo 9 deti. Súťaž sa uskutočnila v stredu 30. novembra 2022. Najúspešnejší riešitelia v každej kategórii získali tituldiplom VŠETKOVEDKO a peknú cenu.

Diplom Všetkovedko z druhého ročníka získali Martin Palušek, Lilien Viktória Hudáková a diplom Všetkovedkov učeň  získal Maroš Genčúr.

Z tretieho ročníka získali  titul Všetkovedko a vecné ceny žiaci Tobiáš Genčúr, Sebastián Hovanec, Simeon Hovanec a Branislav Bieľak.

Diplom Všetkovedko  získali aj naše štvrtáčky Nina Mišenčíková a Klaudia Mihaliková.

Ďakujeme za krásne a zaujímavé úlohy, v ktorých si naši žiaci zábavnou formou preverili svoje vedomosti a logické myslenie. Tiež ďakujeme za ocenenia.

Už teraz sa tešíme na budúce ročníky.