• Týždeň pre Zem

• Život na planéte Zem bol, je a ešte dlho bude, no je na nás, aký kvalitný život budeme na Zemi žiť.

Pri príležitosti Dňa Zeme 22. 4. sme sa s veľkou chuťou a nadšením pustili do upratovania našej obce. Zbierali sme odpadky v areáli školy, obecného altánku a kostola. Starší žiaci čistili areál ihriska a tiež detského ihriska a obecného úradu. Svoju aktivitou sme ukázali, že nám záleží na prírode, svojom okolí i budúcnosti našej Zeme.

Okrem tejto aktivity  v rámci Týždňa pre Zem sme na hodinách výtvarnej výchovy tvorili pekné plagáty o Zemi a výtvarne sme zobrazovali aj svoj strom života.

Urobme všetko, čo je vo vašich silách, aby boli naše životy na modrej planéte kvalitné, šťastné a dlhé. Preto nezabúdajme, že každý deň môže byť dňom Zeme.

• Deň narcisov

• Dňa 20. 4. 2023 sa naši žiaci opäť zapojili do charitatívnej zbierky - Deň narcisov. Spolu s učiteľkami prešli obcou a vyzbierali peknú sumu vo výške 563,10 eur. Za vaše príspevky vám ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEME!

• Zápis do 1. ročníka

• Dňa 17. apríla 2023 sa v našej škole uskutočnil Zápis predškolákov do 1. ročníka. Žiaci našej školy si pre budúcich školákov pripravili rozprávku O lienke Anulienke a mravčekovi Borčekovi. Deti z materskej školy sa potom vybrali s lienkou a mravčekom po rozprávkovej cestičke, na ktorej plnili pripravené úlohy. Tu previedli všetkým svoje jazykové, spevácke aj grafomotorické zručnosti. Po úspešnom zvládnutí všetkých úloh boli odmenení sladkým koláčikom, vecným darčekom a pamätným listom.

A my sa už teraz tešíme, ako s nimi spoločne v septembri začneme nový školský rok.

• ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA

• Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Poloma oznamuje rodičom,

že ZÁPIS do 1. ročníka pre školský rok 2023/2024

sa uskutoční :

PONDELOK, 17. 4. 2023 o 14.00 hod. v budove základnej školy

Zápis sa uskutoční za prítomnosti detí.

Rodičia vyplnia prihlášku a tiež dotazník. Vyplnenú prihlášku podpísanú obidvoma rodičmi, rodný list dieťaťa a dotazník následne rodičia  prinesú na zápis

Čo ponúka naša škola:

• vyučovanie anglického jazyka od 1. ročníka
            • všetky triedy   sú vybavené interaktívnou tabuľou ,
            • zaujímavú krúžkovú činnosť v popoludňajších hodinách
            • Mliečny program,program Školské ovocie
            • školu v prírode, plavecký výcvik,  exkurzie, výlety a kultúrne podujatia
            • činnosť ŠKD v čase od 11.30. hod. do 16.00 hod. s  ponukou pestrého výchovného programu
            • rôzne mimoškolské aktivity ako Noc s Andersenom,  Deň Zeme, Mikuláš, imatrikulácia prvákov, rozlúčka so štvrtákmi
            • škola sa zapája do rôznych charitatívnych akcií  - Deň narcisov
            • naši žiaci sa  umiestňujú  aj na popredných miestach vo vedomostných, kultúrnych  súťažiach
            •  a mnoho iného...

Stále sa snažíme byť lepší, udržať si veľmi dobré meno a vytvárať podmienky pre všetkých, ktorí tu pracujú, vzdelávajú sa, sú nadaní, ale aj potrebujú odbornú pomoc.